• Новак
Класични чизми за предни чизми за копии

Класични чизми за предни чизми за копии

Rating 
DEN 1279.84

Достапност
Достапно за нарачка

Брза, едноставна апликација Суспензијата прашка е уникатно позиционирана за правилно усогласување на аголот за да се обезбеди поддршка на долните екстремитети. Ергономскиот дизајн обезбедува чиста, блиску до врзани рабови за да ги задржи нечистотиите и остатоците. Лесен за да се овозможи природно движење со поддршка и флексибилност. Внатрешната подлога на неопреното тело и шок го намалуваат шокот од влијанието. Брза, едноставна апликација. Суспензијата прашка е уникатно позиционирана за правилно усогласување на аголот за да се обезбеди поддршка на долните екстремитети. Ергономскиот дизајн обезбедува чиста, блиску до врзани рабови за да ги задржи нечистотиите и остатоците. Лесен за да се овозможи природно движење со поддршка и флексибилност. Внатрешната подлога на неопреното тело и шок го намалуваат шокот од влијанието.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат