• Новак
Сојузничките Месинг КЛ-1-16-Гал-ИРВ Каролина Колекција 16 Инчен Галерија Железнички Дрво Полица, Сатен Никел

Сојузничките Месинг КЛ-1-16-Гал-ИРВ Каролина Колекција 16 Инчен Галерија Железнички Дрво Полица, Сатен Никел

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дрво димензија 16-во х 5-во. Полицата е направена од најдобрите материјали од тврдо дрво. Достапно во широк спектар на дизајнерски завршетоци во текот на животот. Обезбеден е ограничен животен век. Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дрво димензија 16-во х 5-во. Полицата е направена од најдобрите материјали од тврдо дрво. Достапно во широк спектар на дизајнерски завршетоци во текот на животот. Обезбеден е ограничен животен век. Замислете ја вашата бања со оваа ситно изработена полица за тврдо дрво од галерија. Галериската шина на полицата е изработена од цврст месинг и сигурно ќе ги задржи вашите предмети на место. Традиционалниот стил и супериорниот квалитет одекнуваат од овој рачно изработен додаток. Одликувајќи се со најдобрите тврдо дрво и цврст месинг хардвер оваа полица е изработена за издржливост сила и стил. Една од многуте координативни додатоци во Сојузничката Колекција на додатоци Од Месинг, оваа суптилна полица за тврдо дрво во галеријата е совршено надополнување на вашиот декор за бања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат