• Новак
Skinoeu 4 x 60мм ABS легура на легура на автомобили Центар Универзални бандажи центар за центри за автоматско подесување лого амблем сребро црно американско знаме CX 16

Skinoeu 4 x 60мм ABS легура на легура на автомобили Центар Универзални бандажи центар за центри за автоматско подесување лого амблем сребро

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

✔ Внимание !!!! Ве молиме, не купувајте ако не ја знаете големината на вашите тркала на раб и капачиња за центар! Ве молиме, измерете ја големината на венчињата или старите капачиња за центри што ги користевте во истиот простор многу добро пред да нарачате! За детални димензии, погледнете на втората слика! ✔ Професионален квалитет - Облогата на капачињата се изработени од 3Д налепници на висококвалитетен полиуретан систем со 100% УВ заштита. Овој производ не е жолто на време, како мнозинство. ✔ Внимание !!!! Ве молиме, не купувајте ако не ја знаете големината на вашите тркала на раб и капачиња за центар! Ве молиме, измерете ја големината на венчињата или старите капачиња за центри што ги користевте во истиот простор многу добро пред да нарачате! За детални димензии, погледнете на втората слика!. ✔ Професионален квалитет - Облогата на капачињата се изработени од 3Д налепници на висококвалитетен полиуретан систем со 100% УВ заштита.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат