• Новак
Персонализирана Дипломирање Слаби Тамблер Дипломирање Обичај Со Име И Година Изолирани 20оз Челични Чаши Подароци За Средно Училиште Во Средно Училиште Средно Учи

Персонализирана Дипломирање Слаби Тамблер Дипломирање Обичај Со Име И Година Изолирани 20оз Челични Чаши Подароци За Средно Училиште Во Средно

Rating 
DEN 431.20

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал-нерѓосувачки челик Држи-20 мл, 8 1/2 "високи и 3" во дијаметар. Вклучува капак и метална слама. Не истурајте капка! Овој прекрасен термос за пиење од не ' рѓосувачки челик термос ги одржува вашите топли пијалоци топли, ладни пијалоци ладни. Избор на персонализација. Овие 20оз тамблери вклучуваат капак и метална слама. Овие се совршен подарок За Четврти јули, Меморијален Ден, Собири, Родендени, Пријатели, празници и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат