• Новак
Американско Знаме Мотрокрос 3 Пати Автоматско Отворање Затворање Анти-УВ Чадор За Патување Чадор Преносни Летни Чадори

Американско Знаме Мотрокрос 3 Пати Автоматско Отворање Затворање Анти-УВ Чадор За Патување Чадор Преносни Летни Чадори

Rating 
DEN 591.84

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер Структурата на ребрата е стабилна, а површината на чадорот е силна и издржлива. Внатре во чадорот има слој црн лепак, кој има подобар анти-ултравиолетов ефект. Модерен модел, автоматско отворање и затворање, не само отпорен на сонце, отпорен на ветер и отпорен на дожд при излегување, туку и многу индивидуален. Кога ќе се отвори и користи чадорот, дождовницата природно ќе се лизне надолу. По употребата, лесно ќе се протресе, а капките вода веднаш ќе ја напуштат површината на чадорот, која е силна против водата и има очигледен ефект на сушење, што го продолжува работниот век на чадорот. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат