• Новак
Национално Знаме Нараквица Алжир Патување Сувенир Подарок Ѕвонче Приврзок Нараквица За Мажи И Жени

Национално Знаме Нараквица Алжир Патување Сувенир Подарок Ѕвонче Приврзок Нараквица За Мажи И Жени

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Креативен подарок за сувенири за патување Во Алжир персонализирана ткаена нараквица додатоци нараквица погодна и за мажи и за жени Големина на производот : должина На Синџирот : 9,06 (23 СМ), прилагодлива големина, ве молиме погледнете ја сликата. Материјал : најлон јаже, трева.Количина : 1 слики. Рачно изработени производи, извонредна изработка, прекрасен изглед. Имаме многу туристички сувенири-тематски производи со земји ширум светот , како што се нараквица, приврзок за клучеви, отворач за шишиња, магнет за фрижидер, Добредојдовте во нашата продавница за да изберете што сакате !. Национално знаме стил Алжир нараквица тоа е многу добар избор да го користите сами или како подарок за вашите најблиски.Ние користиме сигурни логистички партнери за испраќање стока, логистичките информации може да се проверат насекаде, а брзината на транспортот е побрза отколку што бара.Ако имате какви било проблеми со предметите што ги добивате,не грижете се,ве молиме контактирајте не, ние ќе бидеме голема намера да ги решиме сите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат