• Новак
Моите Луѓе Се Венчаат Печатено Куче Бандана

Моите Луѓе Се Венчаат Печатено Куче Бандана

Rating 
DEN 207.84

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од 100% памук, нашите бандани се конструирани да бидат издржливи, но сепак ултра мала тежина, така што вашето куче дури и не го знае тоа Ние правиме широк спектар на бои во две големини за да одговараат на кучиња кои се движат од Играчки Пудлици и чивави До Големи Данци и Свети Бернардс. XS е триаголник од 14"x14"x21", А Една Големина Најмногу Одговара е триаголник од 22"x22"x31".И Една Големина Најмногу Одговара е триаголник 22х22х31. Уживајте во прикажувањето на овие бандани на вашиот кучешки придружник или подарете им ги на сите љубители на кучиња во вашиот живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат