• Новак
ZHJING Officeономски Канцеларија Стол Игри Стол Вртливата Стол Стол Компјутер Столици По Поддршка Лежи 160 ° )

ZHJING Officeономски Канцеларија Стол Игри Стол Вртливата Стол Стол Компјутер Столици По Поддршка Лежи 160 ° )

Rating 
DEN 340.80

Достапност
Достапно за нарачка

Услуги : ние сме посветени на обезбедување на најдобрите производи за да ви обезбедиме совршено искуство за купување Клиентот е секогаш првиот. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа за да ги решите сите ваши проблеми. Забелешка : сите големини на производи се рачно мерење, доколку има мала грешка, ве молиме разберете. Officeономски канцелариски стол : Користејќи ткаена технологија за ткаење, издржлива и отпорна на кинење, може да се деконтаминира со лесно бришење и лесно да се исчисти. Канцеларискиот стол има професионален и извршен изглед кој обезбедува цел ден удобност без да чувствува болки во грбот. НАВАЛЕТЕ СО 1 ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ПОЛОЖБАТА : можете да го заклучите столот во исправена положба на 90° со туркање на рачката внатре; извлечете ја рачката за да се отклучи и навалете од 90° до 160°. Флексибилен и удобен : овој канцелариски стол има ротација од 360 степени за широк спектар на движења; 5 мазни тркалца ви овозможуваат лесно да скролувате низ просторијата по потреба за мултитаскинг. Спецификациибојка : Црна , Бела , Црна (Со педала) , Бела (Со педала)Вкупна димензија : 68 X68 (117-126) cm Weight капацитет : 12kg Package вклучува : 1 x Канцелариски претседавач Карактеристики Мрежесто Покриено Седиште И Стол Назад 360 Степен Вртлив Вртлив Мазен Тркалачки Тркалачки Висина Прилагодлив висок носечки лежишта 5 канџи среден мек удобен сунѓер производот периодот на испорака е околу 10-15 Денапоради различни компјутерски монитори, услови за снимање и други фактори, сликите На Производите И ВО НАТУРА МОЖЕ да ДОВЕДАТ до некоја боја, сликите на производите за вистинското снимање, ве молиме слободно купете.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат