• Новак
Нова Classic Нба Јадро Класичен 9 ДВАЕСЕТ Прилагодливи Капа Капа Една Големина Одговара На Сите

Нова Classic Нба Јадро Класичен 9 ДВАЕСЕТ Прилагодливи Капа Капа Една Големина Одговара На Сите

Rating 
DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Предвремено затворање. Класичното Нба Јадро 9 ДВАЕСЕТ Прилагодливо Капаче има везено лого на тимот на предните панели поместено со Знамето Од Новата Er извезено на левата страна на абење и ткаено јазиче што прикажува алтернативно лого одзади заедно со прилагодливо затворање На Прстенот Д.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат