• Новак
Тркалезни метални знаци на венец на Денот на вineубените, симпатична гном црвено срце, калај знак свадба виси потресени стилски калај знаци за домашна кабина влезна

Тркалезни метални знаци на венец на Денот на вineубените, симпатична гном црвено срце, калај знак свадба виси потресени стилски калај

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

❤material : Направено од калај/метално железо, еколошки и рециклирано Овој знак е силен и издржлив, издржува сонцето и дождот и нема да избледи. Sigure Sigure Sigure : Повеќе димензии на располагање. Оваа големина го прави металниот знак многу погоден за која било област или просторија, како што се улици, гаражи, кујни, кафулиња, решетки. - Воделно применливо : Металните знаци на лимени се широко користени во барови, пабови, ретро -клубски паб -бар -клуб клубови, куќи, кафулиња, продавници, украси за ресторани. Создавање договорна, но модерна атмосфера. -Лесно да се обеси : Лесниот метален калај знак е претходно дупчен, што го олеснува украсувањето. Лесно за чистење и лесен за бришење. - Изработено во САД : Нашиот метален знак се произведува и се испорачува од Соединетите држави. Може да се гарантираат навременост на логистиката и услугата по продажбата. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. ❤material : Направено од калај/метално железо, еколошки и рециклирано. Овој знак е силен и издржлив, издржува сонцето и дождот и нема да избледи. Sigure Sigure Sigure : Повеќе димензии на располагање. Оваа големина го прави металниот знак многу погоден за која било област или просторија, како што се улици, гаражи, кујни, кафулиња, решетки. - Воделно применливо : Металните знаци на лимени се широко користени во барови, пабови, ретро -клубски паб -бар -клуб клубови, куќи, кафулиња, продавници, украси за ресторани. Создавање договорна, но модерна атмосфера. -Лесно да се обеси : Лесниот метален калај знак е претходно дупчен, што го олеснува украсувањето. Лесно за чистење и лесен за бришење. - Изработено во САД : Нашиот метален знак се произведува и се испорачува од Соединетите држави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат