• Новак
гофидин 10 Пакет Преносни Пластични Плоча Решетката Сад Сад Послужавник 6 инчен Црна Лавици За Складирање На Решетката Рамка За Слика Штафелај Држач

гофидин 10 Пакет Преносни Пластични Плоча Решетката Сад Сад Послужавник 6 инчен Црна Лавици За Складирање На Решетката Рамка

Rating 
DEN 151.84

Достапност
Достапно за нарачка

Штандовите За Штафелај Со црни Пластични Шарки се идеални за прикажување мали предмети како фотографии, картички за венчавки итн Прилагодливите шарки ви овозможуваат да поставите ставка под различни агли. Пакување : 10 парчиња Држачи За Плочи. Држачот за прикажување на држачот на плочата може да се преклопи во рамно за лесно носење и практично складирање за да зазема помалку простор кога не се користи. Едноставен стилски дизајн, соодветен за дома, канцеларија, кафуле или книжарница, употреба на свадба или изложбен салон. Користете ги овие грациозно закривени штандови за прикажување фотографии, Поставување Картички На свадби настани, визит-картички и многу повеќе. Штандовите За Штафелај Со црни Пластични Шарки се идеални за прикажување мали предмети како фотографии, картички за венчавки итн. Прилагодливите шарки ви овозможуваат да поставите ставка под различни агли. Пакување : 10 парчиња Држачи За Плочи. Држачот за прикажување на држачот на плочата може да се преклопи во рамно за лесно носење и практично складирање за да зазема помалку простор кога не се користи. Едноставен стилски дизајн, соодветен за дома, канцеларија, кафуле или книжарница, употреба на свадба или изложбен салон. Користете ги овие грациозно закривени штандови за прикажување фотографии, Поставување Картички На свадби настани, визит-картички и многу повеќе. Помогнете во организирање чинии за вечера и мали садови За вечера По нарачка Материјал : Пластични Црни Пластични Штафелај со Шарки или штандови За чинии Прилагодливите шарки ви овозможуваат да поставите ставка под различни агли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат