• Новак
Спиген Солиден Оклоп Случај Компатибилен Со OnePlus Nord Black

Спиген Солиден Оклоп Случај Компатибилен Со OnePlus Nord Black

Rating 
DEN 207.84

Достапност
Достапно за нарачка

Еластична Апсорпција На Удари и Дизајн На Јаглеродни Влакна Флексибилен случај на ТПУ со внатрешна шема на пајак-веб и Подигната усна за заштита на екранот. Технологија за воздушно Перниче за апсорпција на удари. Тактилни копчиња за цврсти повратни информации и лесно притискање. Oneplus 8 Lite Случај Компатибилен Со One Plus 8 Lite. Еластична Апсорпција На Удари и Дизајн На Јаглеродни Влакна. Флексибилен случај на ТПУ со внатрешна шема на пајак-веб и Подигната усна за заштита на екранот. Технологија за воздушно Перниче за апсорпција на удари. Тактилни копчиња за цврсти повратни информации и лесно притискање. Oneplus 8 Lite Случај Компатибилен Со One Plus 8 Lite. Солидниот Оклоп " има многу стил со секојдневна одбрана. Инспириран од дизајнот на автомобилот, Солиден Оклоп го носи својот детал од јаглеродни влакна наспроти целосно мат црна завршница. Секој агол е преполн со Технологија За Воздушни Перничиња за оптимална апсорпција на удари.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат