• Новак
Девојки за девојчиња од џета девојчиња без ракави со ракави, репродукција на фигури за уметничко лизгање, балетско танцување гимнастика леотарски фустан

Девојки за девојчиња од џета девојчиња без ракави со ракави, репродукција на фигури за уметничко лизгање, балетско танцување гимнастика леотарски

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер, мрежа, шифон Затворање на затворачот. Само миење на рацете. Фустанот за уметничко лизгање е изработен од полиестер, мрежен и шифон материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракав, запрениот врат со затворање на затворачот. Меша за раздвојување помеѓу деколте и градите. Мека ткаенина, дише и удобно за носење. 2 слоја што се шират шифон здолниште се прикачени околу половината. Дизајн со пенливи детали за rhinestone за подобрување на довербата и изложбата. Погодно за уметничко лизгање, уметничко лизгање, лизгање на ролери, сценски перформанси, итн. Полиестер, мрежа, шифон. Затворање на затворачот. Само миење на рацете. Фустанот за уметничко лизгање е изработен од полиестер, мрежен и шифон материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракав, запрениот врат со затворање на затворачот. Меша за раздвојување помеѓу деколте и градите. Мека ткаенина, дише и удобно за носење. 2 слоја што се шират шифон здолниште се прикачени околу половината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат