• Новак
Реарц - Кристи Возрасни Пластични Панталони-Жолт Расадник Печатење

Реарц - Кристи Возрасни Пластични Панталони-Жолт Расадник Печатење

Rating 
DEN 351.20

Достапност
Достапно за нарачка

Кристи панталоните се економични, удобни и релативно тивки Овие цврсти панталони се направени Во Канада и се одлични за дополнителна заштита од протекување. Се одликува со широко меѓуножје за сместување на сите видови заштитни гаќички и влошки. Релативно не-шушкава, мазна и издржлива Винил (ПВЦ) Силна, сигурна, удобна плетена еластика во стилот на долна облека. Големина Нога Половината Колк Мали : 12" - 21" (30см - 53см), 30" до 34" (75см-85см) , 40" (101см) Средни : 13" - 24" (33см - 60см), 33" до 40" (82см-102см) , 47" (120см) Големи : 14" - 26" (35см - 66см), 39" до 48" (98см-120см) , 53" (135см) х-голем : 16" - 32" (40см - 81см), 45" до 57" (114см-145см) , 62" (157см) производ на канада машинско перење на ладно или топло, закачете Или Исушете Го Без топлина. Не користете белило со хлор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат