• Новак
Qazwsx Husky Dog DIY 5d Full Dird Diamond Sainting со бројни комплети за возрасни и деца Кристал Rhinestone Cross Cross Stitch Pet Pett

Qazwsx Husky Dog DIY 5d Full Dird Diamond Sainting со бројни комплети за возрасни и деца Кристал Rhinestone Cross Cross Stitch Pet Pett

Rating 
DEN 84.96

Достапност
Достапно за нарачка

? Комплетот за сликање со дијаманти содржи алатки за поддршка, како што се пенкало за вежбање, пластична лента, итн, Кои се доволни за да го завршите дијамантскиот сликарство, треба да додадете само дијаманти во соодветниот број на дијамантот за да го завршите исклучителниот украсен сликарство. ? Тркалезниот дијамант е изработен од висококвалитетна еколошка смола. Дијамантот е сјаен, дизајнот е јасен и убав, тродимензионалниот ефект е силен, бојата е совршена и бојата никогаш не е избледена и поважна. Совршен подарок и уникатна декорација】 5 D слики од дијаманти совршени за украсување на вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или каде и да сакате да одговарате на различен стил на декорација. Тоа е совршен подарок за роденден и фестивали. Покрај тоа, тоа не е само одлична идеја за вкрстено бод, везови loversубители на занаети, туку и прекрасен подарок за семејството и пријателите. ? Ако сликите со дијаманти што ги добивте ги изгубија дијамантите, недостаток на дијаманти или какво било незадоволство, само контактирајте не и ние ќе го решиме тоа за вас. Ние секогаш обрнуваме внимание на трговското искуство на нашите клиенти. ? Комплетот за сликање со дијаманти содржи алатки за поддршка, како што се пенкало за вежбање, пластична лента, итн., Кои се доволни за да го завршите дијамантскиот сликарство, треба да додадете само дијаманти во соодветниот број на дијамантот за да го завршите исклучителниот украсен сликарство. ? Тркалезниот дијамант е изработен од висококвалитетна еколошка смола. Дијамантот е сјаен, дизајнот е јасен и убав, тродимензионалниот ефект е силен, бојата е совршена и бојата никогаш не е избледена и поважна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат