• Новак
Universл Лцд Универзален Полнач За Батерии соterл Батерии За Полнење Виолетова Кутија За Батерии Со Супер Напојување Вклучува : 12 Bat Батерии + 8 Ааа Батерии +2 парчиња Ц/Д А

Universл Лцд Универзален Полнач За Батерии соterл Батерии За Полнење Виолетова Кутија За Батерии Со Супер Напојување Вклучува : 12 Bat Батерии

Rating 
DEN 863.84

Достапност
Достапно за нарачка

[Powerл Пакети За Напојување] - Вклучено Е Куќиште За Складирање На Организаторот На Батерии -л 2 2800mah Батерии На Полнење 12 Брои, ААА 1100m Ah Батерии На Полнење 8 Брои, 2 C Адаптер за Батерии, 2 D Адаптери за Батерии и ebl lcd универзален полнач за батерии - 8 bay AAAA C полнач ЗА БАТЕРИИ [Случај За Складирање На Организаторот На батеријата] - Совршен За складирање на батерии-Чувајте ги батериите организирани, безбедни и уредни. Чувајте ги вашите деца подалеку од Батерии. [Суперцел решетка] - batл батерии направени во суперцел решетка технологија, го прават повеќе внатрешен простор за да содржат таков сок со голем волумен, обезбедуваат постојан напон и најдобри перформанси при празнење на тежок товар. [Независен Полнач за Батерии] - universл универзален лцд char ААА Ц батерија полнач, независни канали за полнење, 8 заливи за 1/2/3.7/8 парчињаter/ААА Ни-Мх батерии за полнење или 4 слотови за 1/2/3/4 парчиња C/D ni-MH батерии за полнење. [Лцд-Дисплеј Полнач За Полнење] - ПОЛНАЧ За Батерии C ААА Ц Д Со паметен лцд-екран го означува целиот процес на полнење ЗА батериитеa ААА и Батериите За Полнење Ц Д. "ЧГ" означува полнење. "ГРЕШКА" укажува на оштетена батерија или грешка во инсталацијата, поддржете ја функцијата за поправка на батеријата. Независен Полнач За Батерии-universл универзален лцд char ААА Ц батерија полнач, независни канали за полнење, 8 заливи за 1/2/3.7/8 парчињаter/ААА Ни-Мх батерии за полнење или 4 слотови за 1/2/3/4 парчиња C/D ni-MH батерии за полнење. Независен Полнач За Батерии-universл универзален лцд char ААА Ц батерија полнач, независни канали за полнење, 8 заливи за 1/2/3.7/8 парчињаter/ААА Ни-Мх батерии за полнење или 4 слотови за 1/2/3/4 парчиња C/D ni-MH батерии за полнење. Seл Комплети Батерии #01 Пакети : caseл семејно складирање случај € 1 1л 1 2800m Ah Ni-MH батерии за полнење € 12 EBL AAA 1100m Ah Ni-MH батерии за полнење ● 8 ebl C адаптери за батерии € 2 ebl D адаптери за батерии € 2 ebl FY-808 Паметен char AAA полнач за Батерии € 1 Предности НА EBL СЛУЧАЈ ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА ОРГАНИЗАТОРОТ НА БАТЕРИЈАТА organizл куќиштето за складирање на организаторот на Батеријата е многу совршено за домашна УПОТРЕБА, ПРОДОЛЖЕТЕ го траењето на батеријата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат