• Новак
Nunomo 50pcs 5 * 20мм стаклен осигурувач 15A 250V Брз осигурувач 5 * 20 F15A 15000MA 250V

Nunomo 50pcs 5 * 20мм стаклен осигурувач 15A 250V Брз осигурувач 5 * 20 F15A 15000MA 250V

Rating 
DEN 200.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% сосема нов, квалитет Правење од квалитетен стаклен материјал. Осигурувачот на стаклена цевка доаѓа со функција за брз удар. Погодно за следнава електрична опрема : . Струја : 15А, напон : 250 V. Параметри на производот : Димензија : приближно.20мм x 5mm (LXH) 100% сосема нов, квалитет. Изработка од квалитетен стаклен материјал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат