• Новак
Покритие Случај Кожа Таблет Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy S6 Lite SM-P610 SM-P615 Lite 10.4 инчен , Држач Тип Таблет Компјутер Случај Со Картичка Слот Shockproof Pu Кожа Случај Флип П?

Покритие Случај Кожа Таблет Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy S6 Lite SM-P610 SM-P615 Lite 10.4 инчен , Држач Тип Таблет Компјутер

Rating 
DEN 494.88

Достапност
Достапно за нарачка

Предниот капак безбедно го штити екранот од прашина и можни гребнатини капакот може да се користи како држач, нуди удобен агол на гледање. Компатибилен Со Samsung Galaxy S6 Lite SM-P610 SM-P615 Lite 10.4 инчен Хоризонтална Флип Стп Кожен Држач За Кутија Таблет Компјутер Случај Картичка Слотови Таблет Случај. Оваа кутија за таблети отпорна на удари изградена од издржлива надворешност од СТП (синтетичка) кожа и мек ТПУ го прави капакот да изгледа покласичен и го штити вашиот компатибилен со уредот за кутии за таблети Леново од гребење. Вграден повеќеаголен цврст држач за поставување различни хоризонтални агли На држачот Компатибилен Со гледање филм или пишување,има 3 слотови за картички и 1фото објава внатре,Џебот на картичката е дизајниран Компатибилен со вас за чување на вашите визит-картички, банкарски картички. Предниот капак безбедно го штити екранот од прашина и можни гребнатини. капакот може да се користи како држач, нуди удобен агол на гледање. Компатибилен Со Samsung Galaxy S6 Lite SM-P610 SM-P615 Lite 10.4 инчен Хоризонтална Флип Стп Кожен Држач За Кутија Таблет Компјутер Случај Картичка Слотови Таблет Случај. Оваа кутија за таблети отпорна на удари изградена од издржлива надворешност од СТП (синтетичка) кожа и мек ТПУ го прави капакот да изгледа покласичен и го штити вашиот компатибилен со уредот за кутии за таблети Леново од гребење. Вграден повеќеаголен цврст држач за поставување различни хоризонтални агли На држачот Компатибилен Со гледање филм или пишување,има 3 слотови за картички и 1фото објава внатре,Џебот на картичката е дизајниран Компатибилен со вас за чување на вашите визит-картички, банкарски картички.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат