• Новак
3drose Среќен Божиќ на најдобрата згрижувачка мајка досега - венец на поинтезија - телефонски ringsвони

3drose Среќен Божиќ на најдобрата згрижувачка мајка досега - венец на поинтезија - телефонски ringsвони

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Среќен Божиќ на најдобрата згрижувачка мајка досега - Телефонскиот прстен на венецот е елегантен начин да додадете личен допир на вашиот телефон или телефон. Овој телефонски прстен овозможува и флексибилност и за погодност, нудејќи хоризонтални и вертикални ротации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат