• Новак
Розова Крофна Прскалки Телефонски Зафат Држач За Мобилни Телефони одговара на iPhone Samsung Galaxy И Многу Повеќе

Розова Крофна Прскалки Телефонски Зафат Држач За Мобилни Телефони одговара на iPhone Samsung Galaxy И Многу Повеќе

Rating 
DEN 1449.60

Достапност
Достапно за нарачка

Универзален Држач За Мобилен Телефон Цврсто се придржува до секој случај на мобилен телефон или мобилен телефон. Прилагодлив агол за да одговара на вашата најудобна положба. Дизајниран и изработен Во Орландо, ФЛ. Дизајниран Во Произведено Во САД. Круг Универзален Држач За Мобилни Телефони. Лесно прилагодете се за да одговара на вашата најудобна положба. Произведено во САД. Уметност Со Дизајн На Сонце. телефонските рачки го стабилизираат вашиот телефон за време на непријатни зафати и гарантираат сигурно држење на кој било уред без страв од страшниот пад или испукан екран. Зафат и држач за телефон со склопувачка магнетна брава, 4-насочен хоризонтален и вертикален држач и патентирана Технологија Snug Hug.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат