• Новак
Колумбија Детска Стин Планина 1/4 Снеп руно влечење

Колумбија Детска Стин Планина 1/4 Снеп руно влечење

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

100% полиестер Затворање на патент. Основна топлина : Модерно и разноврсно лесен руно, овој 1/4 Snap Pullover е главен дел за студените утра и студените вечери. Пријатно руно : Изработено од меко и издржливо руно во најразлични бои за да изберете. Класичен стил - Редовно вклопување : Исечете го за тој класичен стил со редовно вклопување на кој можете да сметате, оваа облека е толку удобна и обична, можете да уживате во каде било. Прилагодливи карактеристики : Снимката за деколте и топлите џебови на рацете обезбедуваат прилагодлива, пријатна покриеност. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ја издвојува нашата облека од другите. Ние користиме само материјали со највисок квалитет, стручно изработка и трајно шиење. Ова е долготрајна облека што ќе ја уживаат цела сезона. Едно од најпопуларните руини во Колумбија добива нов изглед, во кој има прилагодливо деколте и пријатни џебови на рацете. Овој квартал-snap pullover е направен од лесен и трајно руно од влакно, со класичен редовен пресек што ќе сакаат да го носат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат