• Новак
ВИМФАШИ МОТДЕР ВИДОРФООФ СМАРФА СМАРФАПА ОДГОВОРНА КАПА КАПАТА РЕЦЕНЦИНСКИ ПЛАТНИ БЕНЕ

ВИМФАШИ МОТДЕР ВИДОРФООФ СМАРФА СМАРФАПА ОДГОВОРНА КАПА КАПАТА РЕЦЕНЦИНСКИ ПЛАТНИ БЕНЕ

Rating 
DEN 251.20

Достапност
Достапно за нарачка

100% акрилик Повлекување на затворање. Само миење на рацете. ❤material : Направено од 100% акрилик. Мекиот материјал не нуди притисок врз главата додека носите. - Дизајн : Оваа капа на зимска аспиратор ја поставува капачето, увото и шамијата во една, заштити ја главата, увото и вратот од студениот воздух. Подарок за деца. -големина : xs : ширина 20 см, висина 26 см, опремена за 3-12 месеци (40-45 см) .S : Ширина 22 см, висина 30 см, опремена за 1-2 години (45-48 см). М : Ширина 23см, висина 32 см, опремена за 2-4 години (48-51 см) .л : ширина 25 см, висина 36 см, опремена за 4-6 години (51-54 см). ❤оказии : високо квалитетно прилагодување, издржливо и стилски. Совршен за спорт на отворено и ладно време стилски. ❤ Ваш : Предложено е миење на рака со ладна вода и суво по природа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат