• Новак
Терамар Детски Еколатор Панталони

Терамар Детски Еколатор Панталони

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Изработен од 47,5% Рециклиран Полиестер, 47,5% Полиестер, 5% Спандекс Овие панталони имаат брзо сушење и флексибилна ткаенина за секојдневна употреба. Удобност водат појас и срамнети со земја рабовите за елегантен одговара. Достапно Во Х-Мали, Мали, Средни и Големи. Доаѓа во 3 трендовски модели. Машина За Перење. 47,5% Рециклиран Полиестер, 47,5% Полиестер, 5% Спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Удобно : Екстра меки и ултра удобни, овие панталони се направени со 47,5% рециклиран полиестер, 47,5% полиестер и 5% спандекс. Еколаторските Панталони За Деца Терамар се најдобрата мајка Што Природата може да ја понуди за оптимални перформанси и дополнителна удобност. Функционално : практичен џеб за гаџети и ЗАШТИТА ОД UPF нудат разноврсност и практичност, додека останувате цврсти кон телото на вашето дете. Модерен Стил : Елегантни модели соработувани со срамнети со земја рабови, донесете елегантна презентација на вашите деца. Разновидност : Овие Детски Еколаторски Панталони доаѓаат во трио бои; Црна, Панталони И Целодневна Забавна Гео. Како и мноштво големини; Х-Мал, Мал, Среден, Голем и Х-Голем. Погледнете ја табелата со големини за попрецизно вклопување!.0 : терамари уникатната технологија за термичка регулација ве одржува суви и топли во сите услови. Климасенсе ви помага да ја пронајдете совршената опција за да ве подготви за се што има на отворено. Скролувајте надолу за повеќе информации!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат