• Новак
Ресинта 4 Пакет Девојки Атлетски Шорцеви Памучни Тренинзи Шорцеви За Трчање Спортски Шорцеви

Ресинта 4 Пакет Девојки Атлетски Шорцеви Памучни Тренинзи Шорцеви За Трчање Спортски Шорцеви

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Повлечете го затворањето. Содржина на пакетот : ќе добиете 4 пакувања атлетски шорцеви за деца во 4 различни бои : црна, темно сива, темносина, бело; богатите бои и обилната количина се доволни за задоволување на потребите за носење и замена на децата во секојдневниот живот. Информации за големината : обезбедуваме повеќе големини на атлетски шорцеви за деца во различни возрасни групи; ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини и изберете ги атлетските шорцеви во соодветна големина за вашите деца. Премиум материјал : изработени од 100% памучен материјал, нашите шорцеви за вежбање се меки и против пилинг; со одлична дишење, нашите шорцеви за вежбање ќе им донесат удобно искуство при носење на вашите деца. Лесни за носење : овие спортски шорцеви имаат еластичен струк, што им олеснува на децата да се облекуваат и соблекуваат; децата можат лесно и удобно да прават вежби облечени во овие спортски шорцеви; покрај тоа, белиот лак на половината ќе ги направи децата да изгледаат живи и симпатични.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат