• Новак
HELLA H84985251 Pigtail Pkrd2 300Mm F/ Gen3 Баласт, Мулти

HELLA H84985251 Pigtail Pkrd2 300Mm F/ Gen3 Баласт, Мулти

Rating 
DEN 476.80

Достапност
Достапно за нарачка

PIGTAIL PKRD2 300 MM F/ GEN3 БАЛАСТ Осветлувањето на возилото беше првото поле што и овозможи НА ХЕЛА да расте, така што сѐ уште постои тесна поврзаност помеѓу брендот ХЕЛА и осветлувањето од разни видови. Hella H84985251 Pigtail Pkrd2 300 Mm F/ Gen3 Баласт. Точка Пакет Тежина : 0.33340237911576 фунти. Трактори, приколки, вилушкари, општински или итни возила, градежни или земјоделски машини често остануваат во функција многу години. Затоа, доброто осветлување е клучна алатка во многу области на работа. Затоа работните светла на ХЕЛА секогаш треба да бидат вашиот прв избор за : осветлување на големи површини кога работите на терен, оптимално осветлување на блиските или подалечните области на градилиштата или фармите или осветлување на специфични објекти. Јасно видлива работна површина ќе ви помогне да се концентрирате. ЛЕР, Ксенон и халоген ви овозможуваат да насочувате тешки машини токму дури и во мракот - вредна инвестиција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат