• Новак
Нов Филтер За Гориво за Лизгање/САД/Пролет Компатибилен со Џондир 375 3375

Нов Филтер За Гориво за Лизгање/САД/Пролет Компатибилен со Џондир 375 3375

Rating 
DEN 279.84

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема Нова Резервна Единица Не Е Повторно произведен. 6 Месеци-Гаранција. Ги исполнува Или Надминува Оем Спецификациите за Вклопување и Перформанси. Бесплатен превозот во ЦЕЛИОТ САД. Модел : 375 3375 Тип На Дел : Филтер За Гориво Со Гаранција За Сад И Пружина : 6 Месеци Компатибилен Тип На Опрема : Компактен Трактор, Трактор за тревник и Градина, Број На Дел За Размена На Трактор : 8970713480, Ч10479, М801101, М802636, Ч10106, Ч16888, Ч12790 ЗАБЕЛЕШКА : ВКЛУЧУВА : ЕЛЕМЕНТ ФИЛТЕР ЗА ГОРИВО О-Прстен филтер за гориво Сад Пролет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат