• Новак
Electric Продавница | Електрична Пумпа За Гориво Со Жица Олово за 2013 Јамаха 150 КС Надвор LF150XA, F150XA

Electric Продавница | Електрична Пумпа За Гориво Со Жица Олово за 2013 Јамаха 150 КС Надвор LF150XA, F150XA

Rating 
DEN 511.84

Достапност
Достапно за нарачка

Електричната Пумпа За Гориво ЗА замена НАOP Продавницата Со Жица За 2013 Година Јамаха 150 КС Надвор ОД LF150 XA, F150 XA Спецификации - Погледнете ги сликите 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика. Одговара/ЗА Надворешни Мотори Јамаха СО 150 КС. Ве молиме проверете го вашиот дел или број на модел за да се осигурате дека ова е точната пумпа за гориво за вашата единица. Исто така, ве молиме имајте предвид дека ова може да замени повеќе броеви на делови. Електрична Пумпа за Гориво Со Жица За 2013 Јамаха 150 КС Надвор ОД LF150 XA, F150 XA ве Молиме прегледајте ги сите информации за производот за да се осигурате дека овој производ е компатибилен со вашата единица.Ова Е Квалитетен Производ На Брендот Brand Продавница Порака До Клиентот персоналот НА RO Продавницата постојано се стреми да обезбеди јасни и концизни информации за производот. Ние разбираме дека понекогаш може да биде тешко да се потврди компатибилноста на производот. Ваша одговорност е да потврдите дека ова е точниот производ што ви треба; затоа, ги охрабруваме сите клиенти целосно да ги разгледаат информациите дадени во оваа листа пред купувањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат