• Новак
558001800 филтер за масло за компресорот Берг

558001800 филтер за масло за компресорот Берг

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

558001800 Забелешка : Осигурете се дека бројот на моделот, бројот на дел и фотографијата се исти како и вашите. Бренд : Филм модел : 558001800 ПРИМЕНА : Сертификат : ISO 9000 Непрофесионалци Ве молиме консултирајте се со продавачот пред да купите. Во спротивно, ќе се нарача погрешен додаток.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат