• Новак
Компресиониран филтер за воздух Мако Аиртек одговара на Вокер Алфа

Компресиониран филтер за воздух Мако Аиртек одговара на Вокер Алфа

Rating 
DEN 1248.00

Достапност
Достапно за нарачка

Директно замена и компатибилност на производот 100% Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваат трошоците за одржување. Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за Maunfacturing. Директно замена и компатибилност на производот 100% . Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваат трошоците за одржување. Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за Maunfacturing. Контактирајте нè : (1). Ако има некој проблем, не двоумете се да не контактирате, ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден. (не вклучувајќи ги државните празници) (2). Работно време : од понеделник до петок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат