• Новак
Comp Cams 1508 вратило за монтирање на вратило

Comp Cams 1508 вратило за монтирање на вратило

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ками за конкуренција на доверлив лидер во индустријата Земја на потекло : Соединетите држави. Наменето за добри перформанси. Број на дел : 1508. Ками за конкуренција Доверлив лидер во индустријата. Поддржано од гаранцијата на производителот. Наменето за добри перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат