• Новак
K&N 58-1200 Собрание со високи перформанси против собранието

K&N 58-1200 Собрание со високи перформанси против собранието

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран да ја зголеми коњската сила Ниско ограничување. Висок проток на воздух со одлична филтрација. Перење и еднократно. Vs Filter Assy 7-5/16 "flg 8" h. Vs Filter Assy 7-5/16 "flg 8" h. Ова комплетно склопување на филтерот за воздух има врв и база од не'рѓосувачки челик со финиш на огледало. Тоа е магацинот со брзина има прирабница од 7-5/16 инчи и вкупната висина е висина од 8-1/4 инчи. Има отворено 360 степени бесплатно дишење од 9 инчи филтер за филтрирање на воздухот, на врвот на основата на магацинот за брзина од не'рѓосувачки челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат