• Новак
Jaronx компатибилен со BMW X3 конзола Организатор 2023 2022 2021 2020 2019 2018 G01, компатибилен со BMW X4 Center Console Console Cox 2019-2023 G02, Додатоци за организатор за чување на конзоли за складира

Jaronx компатибилен со BMW X3 конзола Организатор 2023 2022 2021 2020 2019 2018 G01, компатибилен со BMW X4 Center Console Console

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со BMW X3 G01 : 2018 2019 2020 2021 2022 2023 Компатибилен со BMW X4 G01 : 2019 2020 2021 2022 2023. Гумените влошки ќе ги задржат предметите да не се тркалаат наоколу. 1x Централна конзола фиока. 1x анти-лизгачки душеци. Организатор на конзола за центри за прилагодена централна конзола компатибилен со BMW X32023 2022 2021 2020 2019 2018 (G01). Компатибилен со BMW X42023 2022 2021 2020 2019 G02. Овозможува дополнителен простор за складирање за управување со вашиот паричник, очила за сонце, пенкала, визит -картички или телефони во фабрички пространи, длабоко конзола за складирање. Изработен од материјал од Soild ABS, а работ е задебелена, што не е лесно да се пробие. Силиконските душеци со висок квалитет ги спречуваат работите да се тркалаат и да тресат и е лесно да се чистат. Посебна дупка на послужавникот за полнење кабли да поминат иако од дното и да го напојуваат вашиот телефон. Пакетот вклучува 1 фиока за конзола на централна конзола, 1 Организатор за одвојување на монети и 1 душеци против лизгање. Организатор на конзола за центри за прилагодена централна конзола компатибилен со BMW X32023 2022 2021 2020 2019 2018 (G01). Компатибилен со BMW X42023 2022 2021 2020 2019 G02. Овозможува дополнителен простор за складирање за управување со вашиот паричник, очила за сонце, пенкала, визит -картички или телефони во фабрички пространи, длабоко конзола за складирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат