• Новак
Реткиелектричен нов филтер за воздух во кабината компатибилен со 2011 Hyundai Genesis 24300 CAF1867P 042-2147 0422147 800158P

Реткиелектричен нов филтер за воздух во кабината компатибилен со 2011 Hyundai Genesis 24300 CAF1867P 042-2147 0422147 800158P

Rating 
DEN 223.52

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со CAT, Genesis, Hyundai, Man и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди вклопување. Замена : Hyundai : 08790-3 M000-A 087903 M000 AITEM DESTCIRPTION : AIR CABIN FILTERUNIT Тип : Hyundailocation : Производство на ракавици за ракавици : Филтеркант на честички : 1install Време : 10 Mincountry of Origin : Taiwan. Целосна гаранција за една година. Компјутер тестиран за постојан квалитет и ненадмината сигурност. Филтер за воздух во кабината - Локација : Време на инсталирање на кутија за ракавици : 10 минути Земја на потекло : Изработен материјал од Тајван : Извор на филтрирање на честички : Последователно. Компатибилен со CAT, Genesis, Hyundai, Man и многу други . Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди вклопување. Замена : Hyundai : 08790-3 M000-A 087903 M000 AITEM DESTCIRPTION : AIR CABIN FILTERUNIT Тип : Hyundailocation : Производство на ракавици за ракавици : Филтеркант на честички : 1install Време : 10 Mincountry of Origin : Taiwan.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат