• Новак
Замена на филтерот за убијци за Mahle 852439mic25

Замена на филтерот за убијци за Mahle 852439mic25

Rating 
DEN 1771.68

Достапност
Достапно за нарачка

Го заменува P/N 852439 MIC25 Гордо направено во САД. Произведени со највисок квалитет на материјали што се достапни на пазарот, загарантирани!. Строга контрола на квалитетот за супериорен производ. Производот може да варира од сликата. Го заменува P/N 852439 MIC25. Гордо направено во САД. Произведени со највисок квалитет на материјали што се достапни на пазарот, загарантирани!. Строга контрола на квалитетот за супериорен производ. Производот може да варира од сликата. 852439 MIC25 замена на елементот на филтерот Mahle Ние гарантираме достапни производи со највисок квалитет. Нашите филтри за замена се загарантирани да ги исполнат или надминуваат сите спецификации на OEM. Сите предмети означени со замена или еквивалент не се поврзани со оригиналното производство на опрема, броевите на делови треба да се вкрстат само за референца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат