• Новак
Злобна енергија 6an машко до 3/8 Хардлајн компресија за вклопување адаптер алуминиум црна 2 парчиња

Злобна енергија 6an машко до 3/8 Хардлајн компресија за вклопување адаптер алуминиум црна 2 парчиња

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 6АН машки пламен на 3/8 инчи, големината на конецот на 6 -те е 9/16 UFN Се вклопува на 3/8 "ОД хард линија, ве молиме измерете пред купувањето. Материјал : Направено од алуминиумска легура и месинг феруле. Запечатување : Темата на одблесокот е запечатена со агол од 37 степени. Апликација : Оваа 3/8 компресија на 6 AN Поставувањето е широко користено во испорака на гориво, систем на гориво, модификација на моторот, итн. Забелешка : само применливо за не'рѓосувачки челик или тврда линија на алуминиум. Систем за гориво. Систем за издувни гасови. Систем за ладење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат