• Новак
Панел за филтрирање на филтрирање со црвена боја и рев.

Панел за филтрирање на филтрирање со црвена боја и рев.

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

▶ ️ дизајнирано да ја зајакне коњската сила и стапката на забрзување ▶ ️ може повторно да се исчисти и да се користи; Висок проток на воздух со исклучителна филтрација.000 милји пред да се бара одвивање во зависност од условите за возење. ▶ ️ работи со оригинална опрема за производител на возила Електроника; Емисии легални во сите 50 американски држави. ▶ нема да ја поништи гаранцијата на возилото; Не бара филтерот да се преиспита. Нашиот еднократно пад на филтерот е дизајниран да биде последниот филтер за воздух што го купувате за автомобилот. Може да се исчисти и повторно да се користи и да обезбеди исклучителна филтрација за вашиот мотор. Се вклопува во вашата кутија за воздух OEM и го заменува фабричкиот филтер. Перформансите се зголемуваат бидејќи медиумите за памучна газа се филтрираат, но не го попречува протокот на воздух. Овие филтри не бараат масло, така што не го заглавува вашиот сензор MAF фрлајќи cel.package Вклучен : 1 x Заменски филтер за воздух Овој производ е компатибилен со : 78-95 porsche 928fits 4.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат