• Новак
Аерокип ФЦМ3742 Сина Анодизирана Алуминиум-10ан Цевка Капа Фитинг

Аерокип ФЦМ3742 Сина Анодизирана Алуминиум-10ан Цевка Капа Фитинг

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии на пакетот : 2588 W (сантиметри). Тежина на пакетот : 0,100 фунти. Тип на вклопување : Специфично За Возилото. Земја на Потекло : Сад. Капкапалуминумблу Анодизедин операција повеќе од 65 години, името На Аерокип На Итон претставува квалитет и иновација во хидрауличната индустрија. Итон нуди црево за Аерокип, фитинзи, адаптери, спојки и конектори за течности за сите притисоци во индустриски, воздушни и автомобилски апликации. Производствените капацитети стратешки лоцирани низ целиот свет му овозможуваат На Итон да понуди производ За Аерокип на барање за да ги одржува своите клиенти будни и да работат деноноќно.Флуид Конектор Колекции.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат