• Новак
СОЛУСТЕР Чаша ДРЖАЧ Хартија Чаша За Складирање Решетката Кафе Млеко Чај Продавница Чаша Држач За Чаша Вода Решетката За Складирање На Отворено Скара Пикник Чаша З?

СОЛУСТЕР Чаша ДРЖАЧ Хартија Чаша За Складирање Решетката Кафе Млеко Чај Продавница Чаша Држач За Чаша Вода Решетката За Складирање

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

90% памук/10% вискоза - Мултифункционален : држачот за чаши е чување хартиени чаши или пластични чаши. Оваа решетка за складирање е домашна употреба, продавници за погодност, кафулиња. - Издржлив : овој држач за чаши е дизајниран со деликатна текстура, која изгледа поквалитетно и елегантно. - Исклучителна изработка : работ на држачот за чаши е мазен и нежен без бруси, така што држачот за хартиена чаша нема да ја повреди кожата и прстите. - Цврст и Издржлив : сигурниот и силен материјал на држачот за чаши гарантира дека овој држач за хартиена чаша е цврст и издржлив. - материјал : држачот за чаши е изработен од безбеден пластичен материјал, кој е цврст, издржлив и. Опис дали барате решетка за складирање стакло за вода што е убава колку што е функционална? Тогаш не смеете да ја пропуштите нашата решетка за складирање на водено стакло, која е извонредна во изработката и извонредна во дизајнот. Решетката за складирање чаши за вода е погодна за семејства, хотели, ресторани, продавници за десерти, Карактеристики-Боја : Црн Материјал : Пластика-Големина : 22, 00Х22, 00Х20, 00см;8, 65Х8, 65Х7, 86ин-мултифункционален : држачот за чаши е за чување хартиени чаши или пластични чаши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат