• Новак
Знаме на колумбија рачни крпи за лицето за миење на телото меки меки за миење садови со слатки печатени за кујна за кујна секојдневна употреба секојдневна употреба

Знаме на колумбија рачни крпи за лицето за миење на телото меки меки за миење садови со слатки печатени за кујна за кујна секојдневна

Rating 
DEN 231.84

Достапност
Достапно за нарачка

Суперфина влакна Направени во САД или увезени. Големина - 13,8 "x 28,7". Материјал - Прилагодените печатени крпи се направени од микрофибер материјал кој е пријателски за кожата и издржлив. Лесно за чистење, машинско перење и останува меко по миењето и сушењето. Меки и удобни - мијалките за рачни крпи се направени од безбедни материјали, ослободени од штетни хемикалии и безбедни за вас и вашето семејство. Погоден за мажи, жени и други видови на луѓе, за секоја сезона. Разновидност - удобната крпа за бања не е одлична само за туширање и секојдневна употреба, туку и одлична за плажа, патување, кампување, пливање, ранец, салата, пешачење. Совети за перење - Прилагодените слатки и смешни крпи можат да се измиваат индивидуално и нежно во ладна вода и да се висат да се исушат во сенка или машина измиена во ладна вода на нежен циклус. Суперфина влакна. Направени во САД или увезени. Големина - 13,8 "x 28,7". Материјал - Прилагодените печатени крпи се направени од микрофибер материјал кој е пријателски за кожата и издржлив. Лесно за чистење, машинско перење и останува меко по миењето и сушењето. Меки и удобни - мијалките за рачни крпи се направени од безбедни материјали, ослободени од штетни хемикалии и безбедни за вас и вашето семејство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат