• Новак
ТОАЛЕТНА Четка ТАТАЈ, Полипропилен, Еко Беж, 12 х 12 х 38 см

ТОАЛЕТНА Четка ТАТАЈ, Полипропилен, Еко Беж, 12 х 12 х 38 см

Rating 
DEN 488.00

Достапност
Достапно за нарачка

[МЕРКИ] 12 х 12 х 38 см [ЕКОХОМ] : Производ направен од 100% рециклиран материјал кој придонесува за одржливост на животната средина и повторна употреба на ресурсите. [ПРАКТИЧНА] рачката на четката wc е изработена од полипропиленски пластичен материјал, кој е безбеден и нетоксичен. Дизајнот на рачката е удобен за држење и ergономски. Издолжениот дизајн на рачката може да спречи валкање. За практично и ефикасно чистење на тоалетот. [СТАНДАРДЕН ДИЗАЈН] Благодарение На стандардните димензии, тој е во состојба да стигне до речиси сите видови тоалети, ефикасно чистење на мртвите агли во жлебот и постигнување на темелно чистење. [БПА СЛОБОДЕН] Изработени од полипропилен.[ПРОИЗВЕДЕНО ВО ШПАНИЈА] СО печат за гаранција ТАТАЈ. [МЕРКИ] 12 х 12 х 38 см. [ЕКОХОМ] : Производ направен од 100% рециклиран материјал кој придонесува за одржливост на животната средина и повторна употреба на ресурсите. [ПРАКТИЧНА] рачката на четката wc е изработена од полипропиленски пластичен материјал, кој е безбеден и нетоксичен. Дизајнот на рачката е удобен за држење и ergономски.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат