• Новак
Тајни Греј Геометриски Комплети За Завеси За Туширање Со Капак На Тоалетот И Теписи Што Не Се Лизгаат за Бања, Црно-Бел Кариран Комплет За Завеси За Туширање Од 4 Пар

Тајни Греј Геометриски Комплети За Завеси За Туширање Со Капак На Тоалетот И Теписи Што Не Се Лизгаат за Бања, Црно-Бел Кариран

Rating 
DEN 431.84

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : сивата геометриска завеса за туширање 72" Lx72 "W, задебелена подлога за бања 23 7 "W, o-тоалетна обвивка : 16.6" W, Тепих Во Форма На U : 17. Удобно Искуство Во Бањата : сивиот геометриски комплет за бања користи технологија за печатење модели со висока дефиниција, богата со бои и живописни, Не е лесно да исчезнат. Променете го стилот на бањата и создадете топло и удобно искуство во бањата. Декор за бања : сивиот геометриски комплет за завеси за туширање е изработен од квалитетна полиестерска ткаенина, водоотпорен и издржлив. Тепихот од типот бања/У направен од мек фланелен, има подлога отпорна на лизгање, нелизгачка и издржлива. Лесен за Употреба : ние подарок 12 лесно висат и слајд силни куки слободен за вас. Не треба да се грижите за тоа како да го инсталирате. Измијте Го Вниманието : Рачно перење или машинско перење со ладна вода, закачете се да се исуши, пеглајте на ниски температури, ве молиме не изложувајте на сонце, не избелувајте. Големина : сивата геометриска завеса за туширање 72" Lx72 "W, задебелена подлога за бања 23. 7 "W, o-тоалетна обвивка : 16.6" W, Тепих Во Форма На U : 17. Удобно Искуство Во Бањата : сивиот геометриски комплет за бања користи технологија за печатење модели со висока дефиниција, богата со бои и живописни, Не е лесно да исчезнат. Променете го стилот на бањата и создадете топло и удобно искуство во бањата. Декор за бања : сивиот геометриски комплет за завеси за туширање е изработен од квалитетна полиестерска ткаенина, водоотпорен и издржлив.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат