• Новак
Nuobesty cupcakes контејнери 6 парчиња свадбени бонбони кутии лак подарок кутија за кутија свадба торта кутија бонбони сад кутија свадба роденден Божиќна вештерство забав

Nuobesty cupcakes контејнери 6 парчиња свадбени бонбони кутии лак подарок кутија за кутија свадба торта кутија бонбони сад кутија свадба

Rating 
DEN 150.40

Достапност
Достапно за нарачка

Материјали со висок квалитет и одлична занаетчиство ја обезбедуваат неговата издржливост и практичност Мала по големина и светлина во тежина, нема да заземе премногу простор. Може да се користи за годишнина, роденден, ден на вinesубените, нова година и други денови. Креативен дизајн на Bowknot со светла боја, правејќи го вашиот подарок поимпресивен. Капакот на кутијата со декор на лак, прекрасен изглед, благороден и исклучителен. Материјали со висок квалитет и одлична занаетчиство ја обезбедуваат неговата издржливост и практичност. Мала по големина и светлина во тежина, нема да заземе премногу простор. Може да се користи за годишнина, роденден, ден на вinesубените, нова година и други денови. Креативен дизајн на Bowknot со светла боја, правејќи го вашиот подарок поимпресивен. Капакот на кутијата со декор на лак, прекрасен изглед, благороден и исклучителен. Опис 6pcs свадбени бонбони кутии лак кутија за пакување кутија свадбена торта кутија за садови кутии свадба роденденски Божиќ за холо-вештерките за забави бели карактеристики- материјал, крпа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат