• Новак
Fuzzy топчести крпи од liuvtilb, 2 пакувања што висат крпи за бања за бања Супер меки крпи со топчести крпи, високи апсорбирачки крпи за рака за да ја исушите раката веднаш

Fuzzy топчести крпи од liuvtilb, 2 пакувања што висат крпи за бања за бања Супер меки крпи со топчести крпи, високи апсорбирачки

Rating 
DEN 110.40

Достапност
Достапно за нарачка

Веднаш суви раце - направени од висококвалитетен материјал Chenille, овие 2 рачни крпи се одликуваат со супер меки и апсорбирани за да ги исушат рацете за неколку секунди, повеќе не трошете време на чекање на рацете да се исушат Чувството на пријатно допир на рацете - висококвалитетен материјал за микрофибер Chenille носи супер мек и удобен рачен допир за да се ослободите, а топчестите крпи ќе ја украсат вашата куќа со нивниот свеж изглед на топката. Повеќенаменски крпи со топка - супериорен квалитет и мултифункционален дизајн, висечките крпи за рака се одлични за туш за бања, кујна, бањата, теретана, тренингот, плажа, брод, базен и повеќе прилики. Лесно одржување - Перење на рацете и машината што може да се перат, можете лесно да ги исчистите крпите од топката со миење со сапун вода за да изгледаат како нови, суви воздух, без белило, без губење, крпите за рака се изградени за да траат. Набавка без ризик - Пакетот вклучува 2 пакувања со нејасни топки крпи (сиво + бело), ​​100% задоволство и пари назад, слободно контактирајте не ако има проблем со нашите висечки крпи за рака, ние ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Направено од највисоко одделение, материјал за бања, крпи за бања имаат супер мек и висок абсорбента, што не само што обезбедува супер удобен допир, туку и веднаш ги исуши рацете.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат