• Новак
Hassy Top In Moomin Gargling Cup & Stand, Little My MM-3255

Hassy Top In Moomin Gargling Cup & Stand, Little My MM-3255

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : Stand (W X D X H) : 2,4 x 2,4 x 4,6 инчи (60 x 60 x 116 mm), чаша : 2,6 x 2,6 x 4,3 инчи (6 Материјали : Stand : ABS, PVC, силикон, чаша : AS AS AS . Карактеристики : хигиенски, како што чашата не се погоди никаде. Карактеристики : горниот дел од колоната е опремен со силиконо капа што го олеснува ставањето кога ќе ги закачите чашите. Големина : Stand (W x D x H) : 2.4 x 2,4 x 4,6 инчи (60 x 60 x 116 mm), чаша : 2,6 x 2,6 x 4,3 инчи (6. Материјали : штанд : ABS, PVC, силикон, чаша : As. Карактеристики : хигиенски, како што чашата не се појавува никаде . Карактеристики : Врвот на колоната е опремен со силиконски капа што го олеснува ставањето кога ќе ги закачите чашите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат