• Новак
Црна златна пешкир решетка за бања за бања бања решетката за пешкири за бакар wallид што виси решетка

Црна златна пешкир решетка за бања за бања бања решетката за пешкири за бакар wallид што виси решетка

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

★ Трајни и издржливи : Бар за пешкири е изработена од високо квалитетен материјал, изработен од месинг, вистински материјал ★ Трајност : Задебелена основа, силен капацитет на лежиште, здрав и сигурен. ★ Површински третман : се спротивставува на дневните гребнатини и обезбојување. ★ Лесен за инсталирање : лентата за крпи има класичен изглед и е многу лесен за ракување и употреба. ★ Предности - Ние користиме материјали со највисок квалитет за да се осигураме дека нашите производи се водоотпорни и искривени. Оваа железничка железница е толку убава што оди совршено со секоја фенси бања, особено твојата!. Име на производот : пешкир Rackmaterial : Големина на мерач на производство : 50 см, метод на 60-каминсталација : монтиран на wallидови (инсталација на дупчење) 1. Ставете ја основата на положбата што треба да се инсталира, обележете ги дупките за монтирање2. На ознаката на дупката, поправете го со завртки за експанзија и сцена што може да се примени : Бања/хотел, тоалетот : Бидејќи горенаведените димензии се мерат со рака, вистинските димензии на производот што ги добивате може да бидат малку различни од горенаведените димензии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат