• Новак
Феју Занаети Пени Мрежа Шапка Фасцинатор Со Решетката Панделки И Црни Пердуви

Феју Занаети Пени Мрежа Шапка Фасцинатор Со Решетката Панделки И Црни Пердуви

Rating 
DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

Мрежа Затворање на врвка. Материјал : Синамај И Пердув Прилог : клип И лента За глава Овој фасцинатор инспириран од гроздобер е безвременски како бајка. Дозволете вашата личност да додаде живот во нејзиниот цветен центар и акценти на јамка со ленти. Тоа е тркалезна основа и лизгачка лента за глава ќе ви овозможи да изгледате беспрекорно и лесно да уживате во секој настан! Фасцинатор е совршен за жени со кратка мека коса. Фасцинаторите дефинитивно ќе направат одлична дерби шапка. Носете ја оваа фенси капа на трката Во Дерби во Кентаки и заслепете ги очите на сите. Овие фенси капи може да се наречат и дерби капи или тркачки капи или едноставно црковни капи. Во последниве години, фасцинаторите станаа прилично популарен избор за дамски капи. Тие не само што се удобни, туку и лесни за носење. Фасцинаторите се полни со корисност затоа што можат да се стилизираат со коса за да може да се избегне страшната глава на капа! Фасцинаторските капи може да се носат и на многу други настани покрај Трката Во Дерби во Кентаки. Британското Кралско Семејство ги направи фасцинаторите стандард за жените за сите фестивалски настани како што се свадби, велигденски, матурски и чајни забави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат