• Новак
Кмбанги Цветни Секси Резервоарот Врвот Жени Y2k Возбудува Важничене Халтер Култура Врвови Без Ракави Надвор Рамо Без Грб Цвет Цевка Врвот

Кмбанги Цветни Секси Резервоарот Врвот Жени Y2k Возбудува Важничене Халтер Култура Врвови Без Ракави Надвор Рамо Без Грб Цвет Цевка Врвот

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. ✿Материјал : мешавина Од Полиестер. Жени без ракави секси резервоари од висококвалитетна ткаенина, мека и пријателска за кожата, лесна, дише, супер симпатична, привлечна за очи. Цвет мрежа секси без грб култура врвот, самовила гранџ резервоарот ками, clothesетска облека, Y2k улична облека. ✿Карактеристики : Отворен грб, надвор од врвот на цевката со лента за рамо, резервоари за култури без ракави со 3д цветни возбудувања на неа. Тенок вграден елек за резервоар, раширени врвови на цевки, завој за врзување без грб, лента за оглавник, раб. Чувајте трендовски, ласкави и привлечни во секое време и насекаде. ✿Појавување : тенок оглавник култура ками резервоар без ракави врвот Одлично да одговара со сите видови на дното како што се моторџиски шорцеви, мини здолништа, карго панталони, хеланки, падобран панталони, фармерки за стилски изглед. Спарете со патики или високи потпетици, рачна торба, обетки, очила за сонце, златни додатоци за изглед во тренд!. ✿Прилики : Совршен За секојдневен, фотосесија, танц, роденден, крстарење, свадбен налет, меден месец, матурска, клуб, забава, ноќно излегување, вечера, фестивал, прослави, годишнина, Денот На Вљубените, Божиќ, Нова година, скара, базен, состанок на пријатели, семеен собир, социјални настани, облека за плажа, крајбрежје, Ноќта на Вештерките.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат