• Новак
РАПДОМ Тактички Релаксирана Круна Случај

РАПДОМ Тактички Релаксирана Круна Случај

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

100% Други Влакна Затворање на кука и Јамка. Машинско Перење. 6 конструиран панел. Затворање на кука и Јамка. Поместена Лента За Пот. Оваа Тактичка Поло Капа Со Ниска Круна, е совршен избор за секоја тактичка должност, лентата за пот под предниот панел ја задржува влагата од вашето лице за да ве одржува чисти и фокусирани, конструирани да траат, изработени од 100% памук и се одликува со претходно закривена сметка со површина за лепенка од јамка на предната, задната страна, страните и горниот дел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат