• Новак
Шусуен Женски Леопард Печатење Блузи Чипка Долги Ракави Екипажот Боја Блок Обичните Маици Маици Мода Лабава Дуксери

Шусуен Женски Леопард Печатење Блузи Чипка Долги Ракави Екипажот Боја Блок Обичните Маици Маици Мода Лабава Дуксери

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

95% Полиестер, 5% Спандекс €ТКАЕНИНА} : овие дуксери се изработени од висококвалитетни ткаенини, кои се удобни и еластични, не се лесни за брчки, лесни за чистење и грижа, се загреваат и удобни на aut. €КАРАКТЕРИСТИКА/Едноставен И симпатичен графички џемпер со пуловер, погоден за секоја линија на телото, совршен за да одговара со вашите омилени шорцеви и слаби фармерки или хеланки за да создадете лежерен, но стилски изглед. ●ИДЕАЛЕН ИЗГЛЕД ЗА ПОДАРОК И ДВОЈКА : овој пуловер има различни големини за да одговара на ситни, плус големина девојки, па дури и момчиња. Совршено за да го добиете овој преголем врв за скокач со долги ракави за двојки дуксери на роденден, романтичен состанок, Божиќ, Ноќта на Вештерките, годишнина, Денот на Благодарноста или Денот на Вљубените. `+ПРИЛИКИ : Ретро пуловерот за дуксери е одличен избор за училиште, тренинг, канцеларија, активности во затворени простории и на отворено, хип поп, велосипедизам, танцување, велосипедизам, пикник, камп, забава, клуб, бар, шопинг, состанување или секојдневна пижама, салон за носење. Мода излегување врвови, да ви ги привлече очите и ласкави. ●ПРЕДЛОГ за ПЕРЕЊЕ● : Поддржете миење раце и миење машини. Ве молиме измијте со ладна вода, не сушете чистете или избелувајте за подобро да ја одржите бојата и буквите. панталон негро здолништа панталони широки панталони за нозе за жени летни женски јога панталони со џебови јога панталони за жени плус големина каки џегинг жени женски фустан панталони жолти панталони права нога панталони со среден раст за жени лабави панталони панталони обложени со руно женски црни панталони женски панталони за жени хеланки џебови широки панталони за сечење нозе женски деловни обични дебели јога панталони широки џогери за жени канцеларија за жени. хеланки до колена црн фустан панталони жени панталони за жени 18w црн фустан панталони жени плус големина плетени панталони за жени каки панталони за жени памучни спортски панталони за жени кожени хеланки за жени женски панталони женски панталони сјајни панталони црни панталони хс женски панталони за истегнување карирани панталони жени панталони за дожд женски црни слаби панталони бели панталони жени панталони со права нога за жени. женски памучни панталони црни широки панталони за жени облечени панталони женски удобни панталони црн фустан панталони за жени ситна облека за жени јога панталони долга должина за жени пламени хеланки за жени панталони со висок струк женски панталони панталони за вежбање 2022 панталони црн фустан за женски широки панталони женски ситни панталони одблесоци хеланки долги хеланки за високи жени работни панталони женски сатенски панталони за жени. ј2к широки панталони жени јога панталони канцелариски панталони за жени панталони со висок струк ј2к женски широки сиви панталони жени преголеми панталони ј2к гроздобер панталони за жени кожни атлетски јога панталони жени голф панталони црвени разгорени панталони облека за жени дами каки панталони за жени породилна работа панталони јога хеланки за жени јога јога џогери пот панталони гроздобер панталони висока половината јога панталони за жени бели панталони за жени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат