• Новак
Treенски женски волна кардиган џемпер, долги џемпери за жени плус големина женски џемпер за Ноќта на вештерките дами мода цврста боја

Treенски женски волна кардиган џемпер, долги џемпери за жени плус големина женски џемпер за Ноќта на вештерките дами мода цврста боја

Rating 
DEN 211.68

Достапност
Достапно за нарачка

❅ Материјал : Чуден плетен џемпер, висококвалитетна плетена ткаенина, обични удобни влечења, пријателски за кожата, мека и удобна за носење, ќе го задржат вашиот топол и моден стил во есен, пролет и студена зима Направени во САД и увезени. Chart Графикон за големина-Табелата со големина е ture.sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-Large/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (NSIZE Chart-Табелата со големина е Ture.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Погледнете ја „Табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Панталони, фармерки, чизми за глуждот или чизми од бутовите за шик изглед! Поставена. ❅ Повод : Совршен за секојдневен дневен живот, шопинг, улично носење, работа, канцеларија, училиште, одмор, одмор, ноќ надвор, на отворено итн., Погоден за есен, зима и пролет. Џемпер женски жени паѓаат џемпер плетен џемпер за жени срце џемпер за жени во боја блок џемпер за жени женски кардиган џемпер култура џемпер Божиќен џемпер грда Божиќен џемпер за жени плус џемпер џемпер ќебе скелети џемпер потресен џемпер кашмир џемпер женски жени црвени џемпери долги џемпери со долг џемпер, женски долг ланец на жени, долг ракав, долг џемпер, долг џемпер, женски ланец женски долг ланец женски долг ланец женски долг ланец женски долг ланец женски долг ланец на жени со долг ракав, долг џемпер, долг џемпер, женски ланец женски долг ланец женски долг ланец женски долг ланец женски долг ланец на жени со долг ракав, долг џемпер, долг џемпер, женски долг ланец на жени со долг лак Отворен преден плетен кардиган џемпер женски v-врат-вратен џемпер жени женски џемпер. Божиќен џемпер жени џемпер за жени секси грда божиќен џемпер за парови Ноќта на вештерките џемпер џемпер женски женски тешки џемпери од рамото џемпер џемпер за женски џемпер за жени грда џемпер жени пулвер џемпери за жени џемпер ќебе за џемпер аниме џемпер кука крава врат џемпер за жени baden ugly Божиќ џемпер жени Џемпери и кардигани хоризонтални ленти џемпери женски џемпери екипаж на женски пад џемпер фустан 2022 жени. Женска облека есен 2022 година v вратот џемпер жени грда џемпер за жени осветли Божиќ џемпер дедо џемпер розов џемпер за жени y2k џемпер женски симпатичен божиќен џемпер женски џемпер елеци зелена џемпер грда Божиќ Џемпер на вратот за жени за жени џемпер брада ѓердани за жени долги жени се потсмеваат со џемпер од џемпери од желка за женски џемпери за жени. Џемпери од кардиган за жени џемпер за жени секси Божиќ џемпер женски женски џемпер саем Остров џемпер жени женски џемпер елеци женски женски џемпери црна џемпер лаки Божиќ џемпер од рамото џемпери женски џемпери женски симпатични Божиќни божиќни Божиќни џемпери, поделени Womenените преголеми странични сплит плетени џемпери ракав плетени кардиган среден долг заоблен џемпер за џемпери за женски V врат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат